Prooffice.net

O nas

Jesteśmy obecni na rynku od 1993 roku. Podstawą działalności jest biuroserwis tj. kompleksowe
zaopatrzenie biur w papier , komputerowe materiały eksploatacyjne, materiały i urządzenia biurowe niezbędne do bieżącej działalności.

Dzięki współpracy z najsolidniejszymi dostawcami w branży gwarantujemy wysoką jakość dostarczanych produktów i ciągłość dostaw przy zachowaniu wysokiego wskaźnika kompletacji.

Zapewniamy: 24 godzinną realizację zamówień w Małopolsce, 48 godzinną na terenie kraju, bezpłatną dostawę, dostępność do ponad 10.000 asortymentów papieru, materiałów eksploatacyjnych do drukarek i sprzętu komputerowego, artykułów i urządzeń biurowych, artykułów spożywczych i środków czystości.

Realizujemy zamówienia specjalne, wykraczające poza szeroko rozumianą ofertę materiałów biurowych, a także zamówienia ekspresowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów staramy się aby każdy z nich traktowany był indywidualnie.

Sprawna obsługa, atrakcyjne ceny, doświadczenie oraz szeroka wiedza pozwalają nam skutecznie
konkurować. Oferowany przez nas katalog zawiera podstawowe informacje o produktach i pozwala na łatwe i precyzyjne dokonanie wyboru.

Zaufało nam wielu Klientów. Wśród obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw znajdują się korporacje międzynarodowe, sieci handlowe, instytucje finansowe, jednostki samorządowe a także liczna rzesza firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Jeżeli oczekujecie Państwo sprawnego i niezawodnego partnera biznesowego w zakresie kompleksowego zaopatrzenia biura zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt. Miło nam będzie gościć Państwa na naszej platformie internetowej.

Zapraszamy!